Klikněte pro přehrání

2. běh - 12. - 24. 7. 2022

Fotky z tábora - https://svphaul.rajce.idnes.cz/Plasy_2_2022/

24. 7. 

11:00 - autobusy 3 a 4 jsou na cestě, 1, 2 se nakládá

 

23. 7.

Níže najdete seznam dětí rozdělených do autobusů na zítřejší odjezd, abyste veděli, které číslo vyhlížet :)

Už se na Vás těšíme :)

 

Oddíl Autobus Jméno Věk Autobusem
8 2 Ahosta Orestina 11+ Bílina
9 3 Aschenbrennerová Adriana 12 Žatec
2 VL Baláž David 7+ vlastní doprava
7 1 Bardounová Elena 11 Ústí nad Labem
1 1 Bardounová Nikol 7 Ústí nad Labem
12 2 Bartoš Jakub 14 Teplice
1 1 Bartová Anna 7 Ústí nad Labem
12 1 Bechyňová Zuzana 14 Ústí nad Labem
10 VL Benedeková Daniela 13 vlastní doprava
14 2 Bereznaninová Dorotka 14 Teplice
11 1 Berjak Matyáš 13 Ústí nad Labem
11 2 Bešťák Dorian 13+ Bílina
10 1 Bičánková Viktorie 13 Ústí nad Labem
11 VL Binderová Kateřina  13 vlastní doprava
5 1 Blažková Tereza 10+ Ústí nad Labem
9 1 Boráková Nikol 12 Ústí nad Labem
3 4 Borník David 9+ Plzeň
1 4 Broušková Johanka 6+ Praha
11 4 Broušková Julie 12+ Praha
9 1 Březina Rostislav 12 Ústí nad Labem
4 2 Burda Jiří  10+ Teplice
8 2 Burešová Hana  11+ Bílina
11 3 Burláková Natálie 12+ Žatec
10 3 Cermanová  Valenýna 13+ Žatec
6 2 Cimerman Jakub 11 Teplice
9 3 Čefo Dominik 12+ Most
8 3 Čepičková Valentýna 12 Most
8 3 Čepičková Viktorie 12 Most
10 VL Dědič Tadeáš 13 vlastní doprava
7 3 Derenenko Alisa 11+ Žatec
8 1 Dirdová Sofie 11 Ústí nad Labem
11 2 Diviš Jakub 14 Teplice
10 1 Doležal Michal 12+ Ústí nad Labem
3 2 Doušanová Laura 8 Teplice
3 4 Duchuňová Silvie 8 Plzeň
10 2 Dvořáček Michal 12+ Teplice
5 2 Dvořáčková Anna 10 Teplice
3 3 Dvořák Matyáš 9 Most
6 1 Dvořáková Andrea 10+ Ústí nad Labem
9 3 Dvořáková Anna 11+ Most
12 VL Ellschlöger Viktor 14+ vlastní doprava
12 VL Erler Jakub 14 vlastní doprava
2 3 Fišerová Kristýna 8+ Žatec
11 2 Francová Amálie 13 Teplice
1 VL Frosali Tessa 7 vlastní doprava
5 VL Frosali Vanessa 10 vlastní doprava
14 4 Giňová Karolína 15 Praha
1 VL Göttingerová Alena 7+ vlastní doprava
10 2 Hájek Petr 13 Teplice
8 1 Hajná Michaela  11+ Ústí nad Labem
13 1 Hajný Ondřej  13+ Ústí nad Labem
9 3 Halgašová Kateřina 12 Žatec
12 VL Hampejs Daniel 14+ vlastní doprava
8 1 Havlík Lukáš 10+ Ústí nad Labem
1 2 Hejl Štěpán 7 Bílina
2 1 Herna Matyáš  7+ Ústí nad Labem
8 1 Herrmannová Agáta 11 Ústí nad Labem
4 2 Holá Viktorie 10 Teplice
6 1 Holingerová Johanka 10+ Ústí nad Labem
14 3 Holoubková Adéla 14+ Most
2 2 Honzárková Eliška 8+ Teplice
9 3 Horáčková Eliška 11+ Žatec
11 VL Hottmarová Natálie 12 vlastní doprava
11 VL Hottmarová Vendula 13+ vlastní doprava
13 VL Hovorka Jan 15 vlastní doprava
9 VL Hovorková Helena 12 vlastní doprava
13 4 Hrabětová Lucie 14+ Plzeň
9 3 Hroncová Anna 12+ Most
4 1 Huml Tobiáš 9 Ústí nad Labem
6 2 Hvolka Nicolas 11+ Teplice
2 1 Hyšpl Miroslav 7 Ústí nad Labem
2 1 Hyšplová Anna 8+ Ústí nad Labem
14 VL Chaloupka Jakub  15+ vlastní doprava
5 VL Chaloupková Tereza 9+ vlastní doprava
12 1 Chladová Sabina 14 Ústí nad Labem
8 VL Chodorová Anna 11 vlastní doprava
2 1 Ivánek Vít 8 Ústí nad Labem
7 1 Ivánek Vojtěch 11 Ústí nad Labem
8 4 Ivanová Eliška 12+ Praha
10 VL Jahn Dominik 13 vlastní doprava
10 1 Janda Jiří 12+ Ústí nad Labem
14 3 Janda Kryštof 15+ Most
12 2 Jarošová Michaela 13 Teplice
9 2 Jasukevičová Martina 12+ Teplice
11 VL Jelínková Kristýna 13 vlastní doprava
10 3 Jenč Boris 12 Žatec
10 3 Jenč Vincent 12 Žatec
13 VL Kabrna Vít 14 vlastní doprava
8 3 Kadlečíková Nicol 11+ Žatec
10 2 Kalla Alex 12+ Teplice
6 1 Kamínková Miriam 11+ Ústí nad Labem
11 1 Kandová Aneta 13+ Ústí nad Labem
5 1 Kašpárek Jan 9+ Ústí nad Labem
13 1 Kašpárková Anna 14+ Ústí nad Labem
13 1 Kašparová Anna 14+ Ústí nad Labem
5 1 Kašparová Antonie 10+ Ústí nad Labem
7 4 Kavcová Kristina 11 Plzeň
2 1 Kedra Tomáš 8+ Ústí nad Labem
2 VL Kellnerová Majda 8+ vlastní doprava
3 3 Kessnerová Lucie  8+ Žatec
10 VL Kestlerová Kateřina 12 vlastní doprava
14 3 Klán Jakub 15+ Žatec
11 1 Klimeš Dominik 12+ Ústí nad Labem
11 VL Kocková Amélie 13 vlastní doprava - až 10:30
1 VL Kocourek Matyáš 5+ vlastní doprava
3 2 Kočová Michaela 8+ Teplice
14 4 Kolčáková Laura 15 Praha
4 2 Konvička Lukáš  10+ Teplice
2 2 Konvička Matěj 7 Teplice
14 3 Kopecká Karolína 15 Most
8 3 Kopecký Kryštof 11 Most
10 4 Korb Marek 12+ Plzeň
2 1 Korenský Adam 7 Ústí nad Labem
1 1 Korenský Jakub 5+ Ústí nad Labem
11 2 Kořínek Lukáš 12+ Teplice
12 VL Kotz Milan 14+ vlastní doprava
1 3 Koukalová Veronika 7 Žatec
5 1 Koutník Josef 10 Ústí nad Labem
14 4 Krajíčková Kamila 15+ Praha
5 4 Králíková Adéla 9+ Plzeň
5 4 Králíková Barbora 9+ Plzeň
3 2 Kraus Jaroslav 8+ Bílina
10 VL Krejčík Tomáš  13 vlastní doprava
12 4 Krmenčíková Nela 13+ Praha
13 1 Kučera Matěj 14 Ústí nad Labem
12 2 Kučerová Tereza 13+ Teplice
3 2 Macáková Sofie 9+ Teplice
14 4 Macháč Jan 17 Praha
13 4 Macháč Václav 14+ Praha
5 1 Málek Jan 9+ Ústí nad Labem
12 1 Málek Pavel 13+ Ústí nad Labem
13 3 Mandák Vratislav 14+ Most
5 1 Martinková Emma 9+ Ústí nad Labem
4 4 Maška Daniel 9+ Plzeň
9 4 Maška Patrik 11+ Plzeň
12 1 Matušová Jana 13 Ústí nad Labem
14 1 Matušová Michaela 15+ Ústí nad Labem
11 1 Maximovič Vít 13 Ústí nad Labem
6 2 Mencl Jaromír 11 Teplice
2 2 Mencl Martin 8 Teplice
3 2 Milner Tomáš 8 Teplice
3 3 Mokrý Matěj 9+ Žatec
13 VL Moravec David 14 vlastní doprava
1 3 Morozová Adéla 5 Žatec
8 2 Nagy Michaela  11 Bílina
1 3 Nedělka Jaroslav 6 Most
4 3 Nedělková Petra 9 Most
12 1 Nedorost Jan 14 Ústí nad Labem
13 4 Nechanická Magdaléna 15 Plzeň
9 4 Nechanický František 12 Plzeň
4 4 Nechanický Jan Antonín 9+ Plzeň
11 2 Němcová Barbora 13 Teplice
14 1 Novotný Tomáš 15+ Ústí nad Labem
8 3 Olejníková Vanesa 11 Most
1 2 Onishchuk Sviatoslav 6+ Teplice
14 VL Otta Matyáš 15 vlastní doprava
6 2 Pavelka Denny 10 Teplice
6 1 Pavlík Jakub 11 Ústí nad Labem
6 1 Pavlík Lukáš 11 Ústí nad Labem
13 VL Pechman Vítek 15 vlastní doprava
14 2 Peková Martina 15+ Bílina
8 1 Piegelbaurová Emma 11+ Ústí nad Labem
9 4 Podrazká Kateřina 12 Praha
12 VL Pokorná Naneta 14 vlastní doprava
10 2 Poková Kateřina 11+ Teplice
4 1 Polderová Adéla 9+ Ústí nad Labem
14 2 Procházka David 16 Teplice
8 3 Procházka Jiří 11+ Most
7 2 Rafael David 11+ Bílina
12 2 Rafaelová Elisabeth 14 Bílina
14 2 Rajnerová Kateřina 16+ Teplice
6 1 Rimková Denisa Leontýna 10+ Ústí nad Labem
4 VL Růžička Miroslav 9+ vlastní doprava
4 2 Ryzák Matěj 10 Teplice
6 4 Saška Natalie 10 Praha
9 4 Satorová Anna 12 Praha
7 4 Servus Jáchym 11+ Praha
4 2 Seyam Amin  9 Teplice
4 2 Seyam Jasmin  10 Teplice
14 1 Schořálková Kristýna 15 Ústí nad Labem
7 1 Simon Jaroslav 12 Ústí nad Labem
3 1 Simonová Tereza 8+ Ústí nad Labem
6 2 Slačíková Lucie 11 Bílina
3 2 Slámová Sára 8+ Teplice
7 1 Sokolová Anna 11+ Ústí nad Labem
12 2 Somr Jiří 14+ Teplice
14 1 Soukupová Barbora 16+ Ústí nad Labem
8 VL Spurný Karel 11 vlastní doprava
13 VL Spurný Václav 14 vlastní doprava
14 3 Srbecká Julie 15+ Most
5 1 Staňková Daniela Anna 9+ Ústí nad Labem
5 2 Sunkovská Kateřina 10+ Teplice
2 2 Sunkovský Karel 7 Teplice
5 1 Süss Vojtěch 10+ Ústí nad Labem
11 1 Süssová Sabina 13 Ústí nad Labem
14 2 Svobodová Eliška 14 Teplice
5 4 Synáčová Kristýna 9+ Plzeň
5 4 Syslo Filip 11 Plzeň
5 4 Syslo Michal 9+ Plzeň
4 VL Šaková Kateřina 9 vlastní doprava
11 1 Šefl Filip 12+ Ústí nad Labem
8 VL Škarecká Denisa 11 vlastní doprava
13 VL Šlaisová Adéla 15 vlastní doprava
12 3 Šlechta Jan 14 Most
10 VL Šlechtová Adéla 13 vlastní doprava
12 2 Šmídová Agáta 13+ Teplice
4 2 Šmídová Rozálie 10 Teplice
2 3 Šnýdl Jan 7 Most
2 2 Štarmanová Mia 8+ Teplice
3 1 Šteinerová Kateřina 8+ Ústí nad Labem
8 1 Šteinerová Vanessa 11 Ústí nad Labem
9 4 Štekl Jakub 12+ Plzeň
13 VL Štruncová Justýna 15 vlastní doprava
3 3 Šubrt Erik 8+ Žatec
7 3 Šubrtová Liliana 11+ Žatec
1 2 Švehlová Natálie  7 Teplice
1 VL Tašková Bára 7+ vlastní doprava
6 1 Trnková Natálie 11 Ústí nad Labem
12 3 Trunschka Aleš 13+ Most
13 VL Týzl Vojtěch 13+ vlastní doprava
7 VL Václavovic Jakub 11+ vlastní doprava
10 4 Václavů Jáchym  12+ Praha
14 2 Vágnerová Ema 15+ Teplice
4 1 Vála Jakub 9+ Ústí nad Labem
4 4 Váňa Vojtěch 10+ Praha
7 1 Vaňáč Daniel 11+ Ústí nad Labem
9 1 Vaňáč Marek 12 Ústí nad Labem
4 1 Vaňáč Vít 8+ Ústí nad Labem
1 1 Vaňáčová Michaela 6+ Ústí nad Labem
3 4 Váňová Adéla 8+ Praha
3 4 Váňová Natálie 8+ Praha
2 3 Vašulínová Kristýna 8+ Žatec
13 2 Vavrochová Nikol 15 Teplice
13 1 Věříšová Kateřina 14 Ústí nad Labem
1 3 Vintrová Emily 7 Žatec
13 VL Vlčková Emma 14 vlastní doprava
8 1 Vojtíšková Veronika 11+ Ústí nad Labem
7 2 Vorel Jiří 11 Bílina
14 1 Vychodilová Amálie 16+ Ústí nad Labem
12 1 Wanglerová Rozálie 13 Ústí nad Labem
3 2 Weinerová Petra 8+ Teplice
9 2 Weinertová Veronika 12 Teplice
10 VL Weishauptová Sabina 12+ vlastní doprava
10 2 Zbíral Jakub 12+ Teplice
2 2 Zbíralová Kristýna 8 Teplice
4 1 Zedek Lukáš 8+ Ústí nad Labem
6 1 Zedeková Aneta 11 Ústí nad Labem
13 VL Zeman Michal 14 vlastní doprava
2 2 Zgroch Michal Josef 8 Teplice
5 2 Zgrochová Eliška 9+ Teplice
6 1 Zhurba Daria 11 Ústí nad Labem
11 2 Zíchová Nina 13+ Teplice
6 1 Zrůbecká Veronika 10 Ústí nad Labem
13 4 Zůcha Josef 15 Plzeň
3 3 Zuščík Matyáš 8+ Žatec
7 2 Žáček Daniel 11 Bílina
14 4 Žáček Jakub 14+ Plzeň
6 3 Žáčková  Ema 10+ Žatec
13 4 Žitková Lucie 15 Plzeň
11 1 Žižková Nikola 13 Ústí nad Labem
7 1 Žoha David 11 Ústí nad Labem
7 3 Kotěborská Hana   Žatec

 

22. 7.

Dobrý den, 

moc se omlouváme, ale jsme nuceni v neděli změnit čas příjezdu Vašich ratolestí z tábora v Plasích. Máme k tomu hned několik důvodů, především to, že musíme hned po ránu vyklidit areál novému subjektu. Kvůli nutné změně u jejich dopravce musí dorazit dříve, než bylo původně plánováno, a tak nám přijde lepší o něco dříve odjet, než děti na sluníčku "trápit" ve vyklizené části areálu o pár hodin déle a čekat na autobusy do oběda. Navíc oproti předchozím letům letos nemáme na tomto druhém turnusu postavené stany, takže nás nebude nic zdržovat. Dali bychom si tedy snídani, poklidili, vzali balíčky na cestu, abychom nezhubli:-)) a přibližně kolem 11. - 11:30 vyrazili.
 
Očekáváme tedy příjezdy takto:
Ústí nad Labem - 13:30 - 14:00
Teplice - 13:10 - 13:40
Bílina - 13:00 - 13:30
Most - 12:45 - 13:15
Žatec - 12:30 - 13:00
Plzeň - 11:45 - 12:00
Praha - 13:00 - 13:30
Vlastní doprava - 9:30 - 10:00
 
Příjezdová místa zůstávají stejná, tam je to beze změny.
 
Prosím o potvrzení, že berete informaci na vědomí, abychom měli jistotu, že se k Vám dostala. Samozřejmě pokud bychom někomu nějak zásadně narušili plány a nebylo by z Vaší strany reálné, abyste si svého táborníka vyzvedli, dejte nám vědět, my to nějak vykoumáme a předáme Vám ho, až to bude možné. 
 
Předem moc děkujeme za pochopení, 
 
s pozdravem 
--
za ag. HAUL Jana Dvořáková

 

19. 7.

Máme se prima, vše je fajn, sluníčko svítí, hry se nám líbí a Atlantidu objevujeme :o)

Fotky pravidelně doplňujeme, tak snad se Vám líbí. 

Pokud chcete vidět pravidelné záběry, koukněte na náš facebook nebo instagram, tam stíháme přispívat více.

 

13. 7.

Posíláme hezký pozdrav z Plas, 

máme se prima, počasí nám zatím přeje, jsme bez deště a po ránu vykukuje sluníčko. Dnes nás čeká pár úvodních her do celotáborové hry, kterou jsme včera večer zahájili úvodní scénkou... tak snad si je užijeme :)

Níže přikládáme seznam děti a jejich oddílů... budeme rádi, když na pohledy  budete rovnou psát číslo oddílu, hodně nám to pomůže při třídění. Předem moc děkujeme :)

Oddíl Jméno Věk
8 Ahosta Orestina 11+
9 Aschenbrennerová Adriana 12
2 Baláž David 7+
7 Bardounová Elena 11
1 Bardounová Nikol 7
12 Bartoš Jakub 14
1 Bartová Anna 7
12 Bechyňová Zuzana 14
10 Benedeková Daniela 13
14 Bereznaninová Dorotka 14
11 Berjak Matyáš 13
11 Bešťák Dorian 13+
10 Bičánková Viktorie 13
11 Binderová Kateřina  13
5 Blažková Tereza 10+
9 Boráková Nikol 12
3 Borník David 9+
1 Broušková Johanka 6+
11 Broušková Julie 12+
9 Březina Rostislav 12
4 Burda Jiří  10+
8 Burešová Hana  11+
11 Burláková Natálie 12+
10 Cermanová  Valenýna 13+
6 Cimerman Jakub 11
9 Čefo Dominik 12+
8 Čepičková Valentýna 12
8 Čepičková Viktorie 12
10 Dědič Tadeáš 13
7 Derenenko Alisa 11+
8 Dirdová Sofie 11
11 Diviš Jakub 14
10 Dlouhý Benjamin 13
10 Doležal Michal 12+
3 Doušanová Laura 8
3 Duchuňová Silvie 8
10 Dvořáček Michal 12+
5 Dvořáčková Anna 10
3 Dvořák Matyáš 9
6 Dvořáková Andrea 10+
9 Dvořáková Anna 11+
10 Egriová Eliška 12
13 Egriová Veronika 15
12 Ellschlöger Viktor 14+
12 Erler Jakub 14
2 Fišerová Kristýna 8+
11 Francová Amálie 13
1 Frosali Tessa 7
5 Frosali Vanessa 10
14 Giňová Karolína 15
1 Göttingerová Alena 7+
10 Hájek Petr 13
8 Hajná Michaela  11+
13 Hajný Ondřej  13+
9 Halgašová Kateřina 12
12 Hampejs Daniel 14+
9 Harant Michael 12
8 Havlík Lukáš 10+
1 Hejl Štěpán 7
2 Herna Matyáš  7+
8 Herrmannová Agáta 11
4 Hiršová Eliška 9
2 Hlásek  Christian 7
4 Holá Viktorie 10
6 Holingerová Johanka 10+
14 Holoubková Adéla 14+
2 Honzárková Eliška 8+
9 Horáčková Eliška 11+
11 Hottmarová Natálie 12
11 Hottmarová Vendula 13+
13 Hovorka Jan 15
9 Hovorková Helena 12
13 Hrabětová Lucie 14+
9 Hroncová Anna 12+
4 Huml Tobiáš 9
6 Hvolka Nicolas 11+
2 Hyšpl Miroslav 7
2 Hyšplová Anna 8+
14 Chaloupka Jakub  15+
5 Chaloupková Tereza 9+
12 Chladová Sabina 14
8 Chodorová Anna 11
2 Ivánek Vít 8
7 Ivánek Vojtěch 11
8 Ivanová Eliška 12+
10 Jahn Dominik 13
10 Janda Jiří 12+
14 Janda Kryštof 15+
12 Jarošová Michaela 13
9 Jasukevičová Martina 12+
11 Jelínková Kristýna 13
10 Jenč Boris 12
10 Jenč Vincent 12
13 Kabrna Vít 14
8 Kadlečíková Nicol 11+
10 Kalla Alex 12+
6 Kamínková Miriam 11+
11 Kandová Aneta 13+
5 Kašpárek Jan 9+
13 Kašpárková Anna 14+
13 Kašparová Anna 14+
5 Kašparová Antonie 10+
3 Kavcová Klaudie 8+
7 Kavcová Kristina 11
2 Kedra Tomáš 8+
2 Kellnerová Majda 8+
3 Kessnerová Lucie  8+
10 Kestlerová Kateřina 12
14 Klán Jakub 15+
11 Klimeš Dominik 12+
11 Kocková Amélie 13
1 Kocourek Matyáš 5+
3 Kočová Michaela 8+
14 Kolčáková Laura 15
4 Konvička Lukáš  10+
2 Konvička Matěj 7
14 Kopecká Karolína 15
8 Kopecký Kryštof 11
10 Korb Marek 12+
9 Korba Andrej 12
2 Korenský Adam 7
1 Korenský Jakub 5+
11 Kořínek Lukáš 12+
7 Kotěborská Hana 11+
12 Kotz Milan 14+
1 Koukalová Veronika 7
5 Koutník Josef 10
14 Krajíčková Kamila 15+
5 Králíková Adéla 9+
5 Králíková Barbora 9+
3 Kraus Jaroslav 8+
10 Krejčík Tomáš  13
12 Krmenčíková Nela 13+
13 Kučera Matěj 14
12 Kučerová Tereza 13+
3 Macáková Sofie 9+
14 Macháč Jan 17
13 Macháč Václav 14+
5 Málek Jan 9+
12 Málek Pavel 13+
13 Mandák Vratislav 14+
5 Martinková Emma 9+
6 Masopustová Zuzana 10
4 Maška Daniel 9+
9 Maška Patrik 11+
12 Matušová Jana 13
14 Matušová Michaela 15+
11 Maximovič Vít 13
6 Mencl Jaromír 11
2 Mencl Martin 8
3 Milner Tomáš 8
3 Mokrý Matěj 9+
13 Moravec David 14
1 Morozová Adéla 5
8 Nagy Michaela  11
1 Nedělka Jaroslav 6
4 Nedělková Petra 9
12 Nedorost Jan 14
13 Nechanická Magdaléna 15
9 Nechanický František 12
4 Nechanický Jan Antonín 9+
11 Němcová Barbora 13
14 Novotný Tomáš 15+
8 Olejníková Vanesa 11
1 Onishchuk Sviatoslav 6+
9 Opletalová Viktorie 12
14 Otta Matyáš 15
6 Pavelka Denny 10
12 Pavelka Jan 14+
6 Pavlík Jakub 11
6 Pavlík Lukáš 11
13 Pechman Vítek 15
14 Peková Martina 15+
7 Petr Theodor  11+
8 Piegelbaurová Emma 11+
9 Podrazká Kateřina 12
12 Pokorná Naneta 14
10 Poková Kateřina 11+
4 Polderová Adéla 9+
1 Polívka Josef 7+
14 Procházka David 16
8 Procházka Jiří 11+
7 Prosman Matěj 11
7 Rafael David 11+
12 Rafaelová Elisabeth 14
14 Rajnerová Kateřina 16+
6 Rimková Denisa Leontýna 10+
4 Růžička Miroslav 9+
4 Ryzák Matěj 10
6 Saška Natalie 10
9 Satorová Anna 12
7 Servus Jáchym 11+
4 Seyam Amin  9
4 Seyam Jasmin  10
14 Schořálková Kristýna 15
7 Simon Jaroslav 12
3 Simonová Tereza 8+
1 Siwiecová Aneta 6+
6 Slačíková Lucie 11
3 Slámová Sára 8+
14 Slavková Monika 15+
7 Sokolová Anna 11+
12 Somr Jiří 14+
14 Soukupová Barbora 16+
8 Spurný Karel 11
13 Spurný Václav 14
14 Srbecká Julie 15+
5 Staňková Daniela Anna 9+
5 Sunkovská Kateřina 10+
2 Sunkovský Karel 7
5 Süss Vojtěch 10+
11 Süssová Sabina 13
14 Svobodová Eliška 14
5 Synáčová Kristýna 9+
5 Syslo Filip 11
5 Syslo Michal 9+
4 Šaková Kateřina 9
11 Šefl Filip 12+
8 Škarecká Denisa 11
11 Škvorová Pavlína 13+
13 Šlaisová Adéla 15
12 Šlechta Jan 14
10 Šlechtová Adéla 13
12 Šmídová Agáta 13+
4 Šmídová Rozálie 10
2 Šnýdl Jan 7
2 Štarmanová Mia 8+
3 Šteinerová Kateřina 8+
8 Šteinerová Vanessa 11
9 Štekl Jakub 12+
13 Štruncová Justýna 15
3 Šubrt Erik 8+
7 Šubrtová Liliana 11+
1 Švehlová Natálie  7
1 Tašková Bára 7+
6 Trnková Natálie 11
12 Trunschka Aleš 13+
13 Týzl Vojtěch 13+
7 Václavovic Jakub 11+
10 Václavů Jáchym  12+
14 Vágnerová Ema 15+
2 Vach Aleš 7+
4 Vála Jakub 9+
4 Váňa Vojtěch 10+
7 Vaňáč Daniel 11+
9 Vaňáč Marek 12
4 Vaňáč Vít 8+
1 Vaňáčová Michaela 6+
3 Váňová Adéla 8+
3 Váňová Natálie 8+
2 Vašulínová Kristýna 8+
13 Vavrochová Nikol 15
13 Věříšová Kateřina 14
1 Vintrová Emily 7
7 Vlček Matyáš 11
11 Vlček Ondřej 13
13 Vlčková Emma 14
8 Vojtíšková Veronika 11+
7 Vorel Jiří 11
14 Vychodilová Amálie 16+
12 Wanglerová Rozálie 13
3 Weinerová Petra 8+
9 Weinertová Veronika 12
10 Weishauptová Sabina 12+
10 Zbíral Jakub 12+
2 Zbíralová Kristýna 8
4 Zedek Lukáš 8+
6 Zedeková Aneta 11
13 Zeman Michal 14
2 Zgroch Michal Josef 8
5 Zgrochová Eliška 9+
6 Zhurba Daria 11
11 Zíchová Nina 13+
6 Zrůbecká Veronika 10
13 Zůcha Josef 15
3 Zuščík Matyáš 8+
7 Žáček Daniel 11
14 Žáček Jakub 14+
1 Žáček Matěj 6+
6 Žáčková  Ema 10+
13 Žitková Lucie 15
11 Žižková Nikola 13
7 Žoha David 11